ESENPARK SİTESİ
İzmir Narlıdere’de 5000 m2 alan üzerinde konumlanan projemiz, 4 blok toplam 64 daireden oluşuyor. Proje alanının %65’i yeşil, açık ve sosyal alanlar olarak tasarlandı.
 
Narlıdere Esenpark Evleri, İzmir’in hızla gelişen yerleşim alanı Yeniköy bölgesinde.
 
Eşsiz körfez manzarasında; kent merkezine ve havaalanına  sadece 15 dakikalık mesafede bulunan Esenpark Evleri; Sahilevleri, İnciraltı gibi alışveriş ve eğlence merkezlerinin yanı başında.
 
Projemiz; Planlanmış altyapısı ve kusursuz güvenlik donanımlarıyla günümüz insanının konfor ve sosyal ihtiyaçları göz önüne alınarak oluşturuldu.
 
Yüzme havuzu, saunası, geniş otoparkı, çocuk oyun alanları, spor alanları, yürüyüş ve koşu parkurları… Esenpark Evleri projemizin özelliklerinden bazıları.
 
Her ayrıntının titizlikle tasarlandığı, 140, 172 ve 178 m2 genişlikte 3+1 ve 120 m2 genişlikte 2+1 dairelerden oluşan Esenpark Evleri’nde tüm daireler eşsiz körfez manzarasına sahip.
 
Şehrin gürültüsünden ve karmaşasından uzak, aynı zamanda alışveriş merkezlerine, eğlence mekanlarına, masmavi denize, okullara, spor kompleks ve tesislerine rahatça ulaşabileceğiniz ve konforun doruklarına ulaşabileceğiniz Esenpark Evleri kapılarını sizlere açtı.
 
Teslimat tarihi: Kasım 2015
 
Detaylar için iletişime geçebilirsiniz.